Posiadasz centralę Platan lub planujesz jej zakup? Dowiedz się jak możesz zwiekszyć jej możliwości za pomocą oprogramowania Naso CC LITE (klient CTI / statystyki rozmów)                                                                    
Posiadasz centralę Grandstream UCM 6xxx lub planujesz jej zakup? Dowiedz się jak możesz zwiekszyć jej możliwości za pomocą dedykowanego oprogramowania do Contact Center / Call Center / CRM / rejestracji
Planujesz uruchomić Contact Center w swojej firmie? Poznaj narzędzia które usystematyzują jego pracę, sprawią że Twoja firma będzie dobrze  postrzegana, a pracownicy profesjonalnie obsłużą dzwoniących klientów.
Planujesz uruchomić Call Center w swojej firmie? Poznaj narzędzia które zwiększą jego efektywność dzięki predefiniowanym skryptom rozmów oraz automatycznemu dialerowi.
Potrzebujesz systemu nagrywania rozmów na różnego rodzaju linie telefoniczne (analog, ISDN, systemowe, VoIP, GSM)?

Naso CC

System contact center / call center

Gramma IVR

Automatyczny operator, system IVR

Percula CRM

System do zarządzania kontaktami z klientami

Chromis REC

Rejestracja rozmów telefonicznych (linie analogowe, ISDN, systemowe, VOIP, GSM

indywidualne modyfikacje

Możliwość dostosowania programów do indywidualnych potrzeb

Integracja

Integracja z innymi systamami IT działającymi w firmie

Oprogramowanie CTI Solutions

Autorski system firmy CTI Solutions to zintegrowane rozwiązanie dla każdej z firmy która chce usprawnić swój kontakt z klientami.  Swoim zakresem obejmuje wszystkie działy firmy, zapewniając pełną funkcjonalność typową dla systemów CRM/Call Center/Contact Center.

 Nie trzeba być typową firmą call center aby dostrzec zalety użytkowania tego typu oprogramowania. Każda firma posiadająca dział obsługi klienta doceni zalety systemu, który ujednolica nasz kontakt z klientem, informuje nas o wszystkich zdarzeniach związanych z próbą nawiązaniu kontaktu z klientem.

 Oprogramowanie obsługuje wiele kanałów kontaktu z klientem: połączenia głosowe, SMSy, email, chat. Za pomocą IVR’a pozwala na elastyczne obsługiwanie telefonicznego ruchu przychodzącego, nagrywając wszystkie lub wybrane rozmowy.

 Zaawansowany moduł CRM pozwala na rejestrowanie wielu typów działań związanych z klientami.

Dzięki modułowości każda Firma może wybrać system idealnie dopasowany do swoich potrzeb, używając modułów niezbędnych w prowadzeniu działalności, uwzględniając specyfikę pracy z własnymi klientami. Rozbudowana konfiguracja pozwala w łatwy sposób samodzielnie zarządzać systemem i w bardzo krótkim czasie dostosowywać do zmieniających się potrzeb. Uniwersalne narzędzia do raportowania pozwalają zarządzać pracownikami, analizować działania klientów, szybko reagować na ich potrzeby. Współpraca w wieloma platformami telekomunikacyjnymi pozwala na implementację systemu w większości firm. System współpracuje z tradycyjnymi łączami telefonicznymi (analogowe, ISDN) jak i telefonią VOIP. Wykorzystanie platformy Windows upraszcza administrowanie systemem, zmniejsza jego koszty, ułatwia integrację z pozostałymi systemami w firmie. Podstawowy moduł call center / contact center przystosowany został do obsługi przez osoby niewidome. Obsługa programu odbywa się za pomocą syntezatora mowy i klawiatury.
 
Moduły systemu CTI Solutions
 
 • Naso CC

  Moduł Naso CC to oprogramowanie klasy Contact Center / Call Center pozwalające na obsługę ruchu przychodzącego jak i wychodzącego. Naso CC pozwala na rozszerzenie funkcjonalności central telefonicznych o funkcje typowe dla systemów Call center takie jak: zarządzanie ruchem, aplikacja agenta pozwalająca na logowanie oraz prezentację informacji o połączeniach, automatyczny dialer, statystyki połączeń oraz pracy agentów.
 • Percula CRM

  moduł  typu Customer Relationship Management pozwalający na szybkie i sprawne zarządzanie sprawami klientów oraz zapewnienie pełnej kontroli nad wszystkimi aspektami współpracy z nimi: pozyskanie nowych klientów, obsługę istniejących, ujednolicenie wsparcia posprzedażowego oraz budowanie ich lojalności
 • Gramma IVR

  Moduł Gramma IVR to kompletne rozwiązanie sprzętowo-programowe typu IVR (Interactive Voice Response), które pozwala na automatyczną i interaktywną obsługę przychodzących połączeń telefonicznych zgodnie z predefiniowanymi scenariuszami połączeń. Podstawowym zadaniem sytemu IVR jest odciążenie operatorów, dzięki udzielaniu standardowych informacji oraz realizacji prostych zadań. Gramma IVR udziela odpowiedzi głosowych za pomocą wcześniej przygotowanych nagrań.
 • Chromis REC

  Moduł Chromis REC to kompletne rozwiązanie sprzętowo-programowe do rejestrowania połączeń telefonicznych.  Zarejestrowane rozmowy przechowywane są na dysku twardym komputera w formie zaszyfrowanej. Oprogramowanie administracyjne pozwala zalogowanym użytkownikom na konfigurowanie systemu, przeszukiwanie nagrań, odsłuchiwanie oraz ich kopiowanie. Chromis REC nie posiada limitu nagrań, ograniczeniem jest jedynie pojemność dysku twardego komputera, na którym zainstalowany jest system.
 
 

Aktualności

 

11/01/2017 - Naso CC LITE dla central Platan

System Naso CC LITE (klient CTI / statystyki połączeń) dostępny dla central firmy Platan

02/07/2016 - Anthias STAT certyfikowany przez firmę Grandstream 

System Anthias STAT został certyfikowany przez firmę Grandstream jako zgodny z centralami telefonicznymi Grandstream UCM 61xx / UCM 6510.

02/07/2015 - Chromis REC certyfikowany przez firmę Grandstream 

System Chromis REC został certyfikowany przez firmę Grandstream jako zgodny z centralami telefonicznymi Grandstream UCM 61xx / UCM 6510. Więcej informacji na stronie firmy Grandstream

20/02/2015 - integracja Chromis REC i centrali Grandstream UCM61xx

System Chromis REC współpracuje z centralami Grandstream UCM 61xx - dzięki temu powstało funkcjonalne rozszerzenie nagrywania dostępnego w centrali Grandstream pozwalające na wygodne zarządzanie nagraniami

15/10/2015 - Naso CC kampanie wychodzące

Zmieniona została obsługa kampanii wychodzących w Naso CC.

01/07/2014 - ujednolicenie wersji programów

Całe oprogramowanie CTI Solutions zostało ujednolicone (od wersji programów 3.0) . Od teraz, niezależnie od tego jakie licencje posiadamy, wszystkie programu działają na wspólnej bazie danych, serwer działa na jednej wspólnej usłudze. Ułatwi to zarówno integrację systemów jak i ich zarządzanie.

14/04/2014

Udostępniona została nowa wersja Naso CC 3.

Główne zmiany w programie to:

 • zmieniony interface aplikacji agenta (możliwość wyciągnięcia informacji poza obszar głównego okna, dostosowywanie wyglądu/położenia elementów programu do własnych potrzeb)
 • uproszczona komunikacja między serwerem a agentem i supervisorem
 • dostosowanie aplikacji agenta do obsługi przez osoby niewidome
 • nowe raporty w aplikacji supervisora

Od wersji 3 dostępna będzie tylko jedna wersja aplikacji agenta, dostępna wcześniej wersja Start nie będzie już oferowana.

15/10/2013

Rozszerzamy naszą ofertę o produkty dedykowane do central 3CX. W pierwszej kolejności do central 3CX został dostosowany Chromis REC. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo wygodne i uniwersalne narzędzie do zarządzania nagraniami zapisywanymi przez centralę telefoniczną 3CX.

Najważniejsze funkcje, niedostępne we wbudowanym w centralę nagrywaniu, to:

 • kompresja nagrań do formatu MP3
 • szyfrowanie nagrań
 • zaawansowane uprawniania użytkowników.

 

Podstawowe funkcje systemu

Hide Main content block

Obsługiwane centrale

Nasze systemy działają z wieloma typami central telefonicznych, poniżej lista głównych typów z którymi współpracują nasze programy. Jeśli na liście nie ma twojej centrali skontaktuj się z nami - sprawdzimy czy nasze programy będą działały z Twoją centralą.

O firmie

Firmę tworzy zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz ich integracji z centralami telefonicznymi. Nasza wiedza pozwala nam tworzyć wydajne i zaawansowane systemu wspomagające telekomunikację.

Oferujemy zarówno gotowe, pudełkowe produkty (takie jak np Gramma IVR, Naso CC) jak i nasze usługi związane z indywidualną integracją systemów IT wg potrzeb klientów. Opracowujemy indywidualne modyfikacje naszych systemów pod konkretne potrzeby klientów.

Kontakt

ul. Siłaczki 3/9 lok 222, 02-495 Warszawa
Tel: 22 211-22-99
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hotline: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…