Wersje demonstracyjne

 

Dostępne są wersje demonstracyjne następujących programów:

  • Naso CC - dla 2 agentów i 1 supervisora
  • Percula CRM - dla 2 użytkowników
  • Chromis REC dla Grandstream UCM - dla 2 linii wewnętrznych
  • Chromis REC dla 3CX - dla 2 linii wewnętrznych
  • Anthias STAT dla Grandstream UCM

Wersje demonstracyjne są w pełni funkcjonalne, działają 2 tygodnie.

 

Pozostałe moduły systemu CTI Solutions nie mają wersji demo ze względu na koniczność użycia dedykowanych kart telekomunikacyjnych do ich działania.

 

Po pobraniu wersji demo prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prośby o wygenerowanie licencji demo wraz z informacją który program ma być testowany.

 

Utwórz konto

 

Pobierz wersje demo

O firmie

Firmę tworzy zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz ich integracji z centralami telefonicznymi. Nasza wiedza pozwala nam tworzyć wydajne i zaawansowane systemu wspomagające telekomunikację.

Oferujemy zarówno gotowe, pudełkowe produkty (takie jak np Gramma IVR, Naso CC) jak i nasze usługi związane z indywidualną integracją systemów IT wg potrzeb klientów. Opracowujemy indywidualne modyfikacje naszych systemów pod konkretne potrzeby klientów.

Kontakt

ul. Siłaczki 3/9 lok 222, 02-495 Warszawa
Tel: 22 211-22-99
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hotline: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…