Oprogramowanie dla central Grandstream UCM

Przy ścisłej współpracy z firmą Grandstream dostosowaliśmy nasze oprogramowanie do pracy ze wszystkimi centralami Grandstream UCM. Oprogramowanie zostało certyfikowane przez laboratoria Grandstream'a w USA.

Do pracy z centralami serii UCM dostępne są następujące programy:

  • Naso CC - system Contact Center / Call Center / Statystyki
  • Naso CC LITE - klient CTI / Statystyki z połaczeń  (uproszczona wersja Naso CC) 
  • Chromis REC - zarządzanie nagraniami rozmów
  • Anthias STAT - system billingowy / statystyki z połączeń
  • Gramma IVR - zaawansowany system IVR

 

System Naso CC to oprogramowanie klasy Call Center pozwalające na obsługę ruchu przychodzącego jak i wychodzącego. Naso CC pozwala na rozszerzenie funkcjonalności central telefonicznych o funkcje typowe dla systemów Call center takie jak: zarządzanie ruchem, aplikacja agenta pozwalająca na logowanie oraz prezentację informacji o połączeniach, statystyki połączeń oraz pracy agentów.

System Naso CC LITE to oprogramowanie typu klient CTI / Statystyki połączeń pozwalające na obsługę telefonicznego ruchu przychodzącego i wychodzącego. Naso CC rozszerza funkcjonalność centrali o takie opcje jak: zarządzanie ruchem, aplikacja agenta, logowanie do kolejek, wyświetlanie informacji o połączeniach, statystyki z połączeń.

Naso CC pozwala na integrację z bazą klientów i wyświetlanie informacji o dzwoniących klientach w trakcie rozmowy.

  

 

O firmie

Firmę tworzy zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz ich integracji z centralami telefonicznymi. Nasza wiedza pozwala nam tworzyć wydajne i zaawansowane systemu wspomagające telekomunikację.

Oferujemy zarówno gotowe, pudełkowe produkty (takie jak np Gramma IVR, Naso CC) jak i nasze usługi związane z indywidualną integracją systemów IT wg potrzeb klientów. Opracowujemy indywidualne modyfikacje naszych systemów pod konkretne potrzeby klientów.

Kontakt

ul. Siłaczki 3/9 lok 222, 02-495 Warszawa
Tel: 22 211-22-99
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hotline: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…