Twój dział handlowy pracuje nieefektywnie? Zwiększ ich możliwości za pomocą narzędzi które ułatwią zarządzanie klientami, utworzą jednolitą bazę Twoich klientów, pozwolą na bieżąco sprawdzać status prowadzonych projektów sprzedażowych.                           

 

Dzięki zastosowaniu systemu CTI Solutions można to zmienić. W tym celu można zastosować następujące moduły:

  • Percula CRM - system klasy CRM do zarządzania sprawami zgłaszanymi przez klientów
  • Naso CC - historia połączeń z klientami (zarówno wykonywanymi z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych (system Android).

 

Percula CRM pozwoli na tworzenie wielu kampanii sprzedażowych które w usystematyzowany sposób (implementacja procesów biznesowych) pozwoli na pozyskiwanie nowych klientów. Dzięki uniwersalności Percula CRM każda firma będzie mogła opisywać swoich klientów w dowolny sposób (profilować klientów) tak aby potem na podstawie wcześniej zebranych informacji o klientach podejmować kolejne działania sprzedażowe.

Obsługiwane centrale

Nasze systemy działają z wieloma typami central telefonicznych, poniżej lista głównych typów z którymi współpracują nasze programy. Jeśli na liście nie ma twojej centrali skontaktuj się z nami - sprawdzimy czy nasze programy będą działały z Twoją centralą.

 

 

Lista dostępnych programów dla poszczególnych typów central:

O firmie

Firmę tworzy zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz ich integracji z centralami telefonicznymi. Nasza wiedza pozwala nam tworzyć wydajne i zaawansowane systemu wspomagające telekomunikację.

Oferujemy zarówno gotowe, pudełkowe produkty (takie jak np Gramma IVR, Naso CC) jak i nasze usługi związane z indywidualną integracją systemów IT wg potrzeb klientów. Opracowujemy indywidualne modyfikacje naszych systemów pod konkretne potrzeby klientów.

Kontakt

ul. Siłaczki 3/9 lok 222, 02-495 Warszawa
Tel: 22 211-22-99
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hotline: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…